יום חמישי, 07 בדצמבר 2023, כ"ד כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 050-5407068

צרכנות ועסקים במה קורה נט

עסקים, כלכלה, קידום עסקים, עסקים מקומיים, עסקים קטנים, קידום מכירות, עסקאות, תדמית, מכירות

חדשות כפר יונה והמושבים: הדבר הבא - טריו כפר יונה

לא כדאי לפספס - קבוצת שפונדר פדלון משיקה את הדבר הבא: טריו כפר יונה בשכונת שרונה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

צרכנות

שפונדר & פדלון משיקים את הדבר הבא - טריו כפר יונה

הזדמנות אחרונה לרכוש דירה חדשה בשכונת שרונה

קבוצת שפונדר & פדלון משיקים מיזם איכותי במיקום נהדר בשכונת שרונה בכפר יונה. הדבר הגדול הבא בשכונת שרונה- מיזם "טריו" בעירוב שימושים

קבוצת שפונדר פדלון מקימה ומשווקת בימים אלה את המיזם "טריו שרונה", מיזם בעירוב שימושים המשלב מגורים לצד פתרונות תעסוקה ושטחי ציבור. המיזם כולל הקמת שני בנייני מגורים בעלי 54 יחידות דיור סך הכל, בניין משרדים בן שלוש קומות שמשווק בשיטת ה"מיני-מקסי" של הקבוצה וכן כ- 10,580 מ"ר שטחי מסחר ופנאי.

את שטחי הפנאי והמסחר במיזם צפויים לאכלס חנויות של הרשתות הגדולות ביותר ביניהן- רשת בתי קפה, רשת פארם, סופרמרקט, חדר כושר, חנות נוחות, משחקייה, מסעדות, קמעונות וביגוד ועוד. המשרדים במיזם משווקים בהתאם למודל המיני -מקסי של קבוצת שפונדר פדלון, המאפשר למשקיעי הקצה בסקטור המשרדים העצמאי לרכוש בהון עצמי מינימלי ולקבל מוצר מוגמר עד הפרט האחרון. הלקוחות נהנים גם משטחים משותפים שתוכננו עד הפרט האחרון - לדוגמא חדרי ישיבות מאובזרים בכל הקומות ועוד.

שכונת שרונה האיכותית בכפר יונה הולכת וצומחת בשנים האחרונות וכוללת נכון להיום כ-2,300 יחידות דיור, הן בבניינים של 5-9 קומות והן בבתים צמודי-קרקע. לצד מיזמי המגורים הנבנים בה קיים פארק גדול, פארק אופניים, גנים, בתי ספר יסודיים ובעתיד יוקמו בה גם חטיבת ביניים, בית ספר תיכון וקאנטרי קלאב. השכונה ממוקמת בכניסה המזרחית לעיר ונמצאת במיקום אסטרטגי בקרבת צירי תנועה ראשיים. מיזם "טריו" הוא בין המיזמים האחרונים שנבנים ומשווקים כיום בשרונה ועל כן, מדובר בהזדמנות אחרונה לרכוש דירה חדשה בשכונה המבוקשת.

עידו פדלון, מנכ"ל ובעלים משותף בקבוצת שפונדר פדלון: -"אנו מבינים את הפוטנציאל של דיור בשכונת שרונה המבוקשת, המוקפת בשטחים ירוקים הנצפים מהדירות ונמצאים במרחק הליכה מהשכונה. כפר יונה מתפתחת מאוד בשנים האחרונות ועם זאת עדיין שומרת על הטבע הירוק שכל כך מאפיין את עמק חפר והשרון הצפוני. משפחות צעירות מחפשות את הקרבה לטבע, השילוב בין כל מה שיש לעיר להציע לבין הנחת והשלווה שהטבע מקנה. שכונת שרונה הופכת להיות נגישה, אנשים שבוחרים לגור במיזמים באזור המרכז מתוך מטרה לגור בקרבת מוקדי תעסוקה, מקבלים היום את המענה בשרונה - בזכות השילוב של משרדים, מסחר ומגורים – שהופך בתקופה הזו ליותר ויותר אטרקטיבי. למרות שהמיזם ממוקם באזור השרון המבוקש, בשכונת שרונה באופן יחסי ניתן עדיין להיפגש עם מחירים אטרקטיביים. הקרבה לעסקים ולמסחר כמו גם לתעסוקה, מושכת רוכשים כיוון שלנוחות והלייף-סטייל יש מקום משמעותי עבורם. העובדה שמתחת לבית, מבלי להזיז את הרכב, ניתן להגיע לחדר כושר, מרפאה, מסעדות ומסחר ועוד, חוסכת זמן יקר והיא פקטור משמעותי בהחלטה על רכישת דירה."

ראש עיריית כפר יונה שושי כחלון כידור: -"מתחם 'טריו שרונה' הוא המשך ישיר לחשיבות שמייחסת העירייה לפיתוח מרכזי מסחר בעיר זאת כדי לאפשר לתושבות ולתושבים מקומות לבילוי, לקניות, לפנאי ולתעסוקה כאן בבית. בנוסף, לטייב את השירות לציבור באמצעות הגדלת הכנסותיה.

יישר כח על העשייה

צילומים והדמיות באדיבות שפונדר&פדלון

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: