יום רביעי, 19 ביוני 2024, י"ג סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 050-5407068

עיצוב במה קורה נט

עיצוב הבית, עיצוב גינה

סוף סוף עונה: יריד אופנה ישראלית בכ- 70% הנחה!! - עיצוב במה קורה נט

סוף סוף עונה: יריד אופנה ישראלית בכ- 70% הנחה!!

ירידי האופנה של Sheek.Me בניצוחה של הסטייליסטית ויזמית האופנה לימור כץ, מחזיר בין התאריכים 3-4 ביולי את יריד FASHION199  בגרסא קייצית, המביאה כבר עכשיו אלפי פריטי אופנה ואקססוריז מבית מעצבים ישראלים אהובים במחירי סוף סוף עונה ומתחת למחיר של 199 שקלים לפריט!!

איך נבחר שולחן שיהיה כיף לפתוח - עיצוב במה קורה נט

איך נבחר שולחן שיהיה כיף לפתוח

להזמין את המשפחה לחג, לצחצח את הבית, לבשל ארוחת מלכים ובסוף לשבת בשולחן הילדים או בפינה על שרפרף חורק. הסיטואציה מוכרת? כנראה שכולנו חווינו את סעודת החג מהזווית הפחות חגיגית שלו, בדיוק בחריץ שבין השולחנות שחיברנו כדי שיהיה מקום לכולם. לא חבל? אם יש משהו בו עם ישראל מצטיין הוא אוכל, אירוח וחגים ובהתאמה אנו מבלים לא מעט זמן סביב שולחן האוכל. בדיוק בשל כך, כשהגיע הזמן לבחור שולחן וכיסאות מתאימים, לא כדאי להקל ראש בבחירה, ולבחון כיצד ניתן להתאים את פינת האוכל לצרכים ולהתייחס לכל המשתנים.

ללבן את הבעיות: איך לשלב לבן בעיצוב הבית בצורה מוצלחת - עיצוב במה קורה נט

ללבן את הבעיות: איך לשלב לבן בעיצוב הבית בצורה מוצלחת

לרוב האנשים, לבן הוא הצבע שהכי קשה להשתמש בו בצורה נכונה בעיצוב הבית. ישנן לא מעט סיבות לכך. בניגוד לצבעים רבים, ללבן ישנם מאות גוונים שונים, חלקם בהירים חלקם כהים, ורבים ייראו לנו כמו גוונים של צבעים אחרים. סיבה נוספת לקושי להשתמש בלבן בעיצוב הבית, היא הקושי לשלב אותו עם צבעים אחרים, מה שמוביל לתוצאות מאכזבות במקרים רבים. עם זאת, עיצוב המבוסס על הצבע הלבן יכול לייצר אווירה טרייה, אלגנטית ומרגיעה בחלל. אז במיוחד לקראת תקופת החגים, בה הצבע הלבן נחשב לסמל, קרן וברמן-דקל מעילית הלבשה לבית מסבירה על העקרונות לשימוש בצבע הלבן בעיצוב הבית– עשה ואל תעשה בעיצוב לבן.