יום שישי, 23 בפברואר 2024, י"ד אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורה נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון: אנג'ליקה אלופה משלנו

רק בת 6 וחצי וכבר אלופה. אנג'ליקה דביניצקי זכתה במקום הראשון

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

 

זרקור מקומי

אלופה משלנו: אנג'ליקה דביניצקי רק בת 6 וחצי וכבר אלופה בהחלקה על הקרח

 

אנג'ליקה דביניצקי, תלמידת כיתה א' בביה"ס שרונה בכפר יונה. בשנה הבאה כבר תעלה לכיתה ב'. רק בת 6 וחצי וכבר אלופה בהחלקה על הקרח. לומדת בחוג  מתקדמים צעירים להחלקה על הקרח במתחם תנובות. היא הכי קטנה במועדון. אימא בד"כ מסיעה ומחזירה מהחוג. כבר עם וותק של שנתיים בתחום.

לפני האימונים, אנג'ליקה מכינה את הציוד לחוג. זוג מחליקיים ג'קט מיוחד ושמלות מיוחדות לאימונים ולתחרויות. אנגליקה התקדמה מהר בתחום גם בזכות שיעורים פרטיים להחלקה ובנוסף עוד פעמיים בשבוע התעמלות אמנותית. 

השנה התקיימו שש תחרויות גם בארץ גם בחו"ל. לתחרות מגיעים לאחר מבחנים מקומיים. בתחרויות צוברים נקודות. בד"כ פעמיים בשנה טסים לחו"ל לאימונים.

תחרות גביע המדינה לחטיבה הצעירה (עד גיל 15) התקיימה בחולון. בתחרויות בקטגוריה בה השתתפה אנג'ליקה התמודדו בנות חזקות. ההופעה הרשימה מאד את צוות השופטים שהעניק לאנג'ליקה את המקום הראשון.

- איך הרגשת כשהודיעו שזכית? –"כל זכיה זה הישג. מדהים שהזוכים במקום שני בוכים. כשהכריזו עלי כזוכה במקום הראשון מאוד שמחתי".

כל המשפחה המורחבת הגיעה לתחרות. אבא, אימא, סבא, סבתא ודודים ודודות. המשפחה המורחבת אספה כסף העניקה לאנג'ליקה כמתנה. כאן לא היה ספק, אנג'ליקה החליטה להשתמש בכסף לרכישת חדר מאובזר.

- בחדר כמות עצומה של בובות. נדהמנו. הסבירי. –"בהחלקה על הקרח יש 'טרנד' מהקהל לזרוק צעצועים לאחר הופעת כל מתחרה. לפי הצעצועים מבינים מי הכי מצאה חן בעיני הקהל".

בדקנו. אכן אנג'ליקה זוכה בד"כ להכי הרבה צעצועים.

אנג'ליקה ממליצה לכל ילד וילדה להתאמן לאכול נכון ובריא, להתמיד וכך להגיע לתוצאות. 

צילום: רון שלום

צילום מהתחרות באדיבות המשפחה

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: