יום חמישי, 07 בדצמבר 2023, כ"ד כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורה נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון: מה קורה בחינוך - אבות ובנים

ערב מרגש לסיום עונה - אבות ובנים על המגרש התקיים בבריכה העירונית כפר יונה. הבנים (והבנות) העניקו מדליות לאבות על ההתמדה. זמן איכות

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

מה קורה בחינוך

אבות ובנים  על המגרש/ילד של אבא – ערב סיום עונה מרגש

מיזם של זמן איכות

מיזם אבות ובנים החל לפעול בארץ לפני מספר שנים. המיזם הגיע לכפר יונה לפני חמש שנים ונוחל הצלחה עצומה. עיקר המיזם מתבסס על הקשר בין האבות לבנים והתקשורת ביניהם. זמן איכות. במיזם משתתפות גם מספר בנות.

בחודש יולי סיימו ההורים והילדים עונה מעניינת ומאתגרת של אימונים משותפים. פעם בשבוע יחד.

לסיום העונה, קיימה עיריית כפר יונה אירוע סיום עונה מכובד, יפה ומרגש כיאה למיזם.

אבות ובניהם בכיתות ה-ו השתתפו במיזם השנה. במסגרת המיזם מגיעים ההורים וילדיהם למגרשי הקט-רגל בעיר ומתאמנים תחת ידיהם של מאמני כדורגל מוסמכים. אימוני הכדורגל כדורגל מתקיימים  כאמור פעם בשבוע למשך 90 דקות. האימונים מותאמים ומיוחדים לחיזוק הקשר בין אב לבנו. את הקבוצה מלוות סטודנטיות מהחוג לעבודה סוציאלית ב'מרכז האקדמי רופין'. במקביל לאימונים והסטודנטיות מקיימות שיחות עם האבות והבנים יחד ולחוד, שיחות המחזקות את הקשר בין אב לבן ומחזקות את התקשורת ביניהם. מידי תקופה נערכים סיכומים בהם בוחנים מה לשפר ומה לחזק להמשך.

בערב המרגש העניקו הבנים (והבנות) מדליות לאבות כהוקרה על ההתמדה והשינוי שעברו במהלך העונה. לאחר הטקס והתודות לצוותים ולמאמנים, נהנו המשתתפים מארוחת ערב מפנקת. לקינוח התפנקו בשחייה לילית בבריכה העירונית.

תודה לכל העוסקים והפועלים במיזם: ששי מגידו, מנכ"ל העירייה, על מעורבותו במיזם והחשיבות שהוא רואה בו. ויקי גלאם מנהל הרשות לביטחון קהילתי בעירית כפר יונה ומוביל המיזם. עו"ס נורית ברקן מהאגף לשירותים חברתיים בעיריית כפר יונה. גלית פרץ קצב רכזת המיזם. תודה למאמנים קיריל בלקין ורון שלום. התודה הגדולה והמיוחדת לאבות ולבנים היקרים.

בנימה אישית: זהו המיזם מהחשובים בעיר כפר יונה. קורא מכאן להשתתפות גם של אבות ובנות וגם אימהות ובנות על המגרש גם בעונה הבאה.

 

צילום: רון שלום (R) כל הזכויות שמורות

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: