יום חמישי, 07 בדצמבר 2023, כ"ד כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 050-5407068

נדל"ן במה קורה נט

נדלן

מדור נדל"ן: על בתים ואנשים ומה שביניהם

עידית פורת - אשת נדל"ן, גילתה את ה-"הום סטייג'ינג" ואיך להשביח נכס במינימום השקעה ובמקסימום רווח

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

עידית פורת נדל'ן

מדור נדל"ן

מאת: עידית פורת

על בתים ואנשים ומה שביניהם

איך להשביח נכס במינימום השקעה ומקסימום רווח

יום חמישי אחר הצהריים, יושבים בסלון וכוס קפה בידכם, מזפזפים בין ערוצי הטלוויזיה. לפתע, ממש במקרה, נפתח ערוץ העיצוב ובתוכנית בתים ישנים ומוזנחים שתוך זמן קצר הופכים לבתים יפים ומזמינים. מוכר לכם? זה בדיוק מה שקרה לעידית פורת תושבת כפר יונה.

-"בעודי צופה בתוכנית לנגד עיני בתוך זמן קצר בית מוזנח וישן הופך לבית חלומות של ממש. אני רואה את התהליך ונפעמת מהחשיבה המעמיקה איך כל פרט קטן יכול לעשות שינוי גדול. אך זה לא נגמר זה בעצם רק מתחיל. אני מתחילה לחקור את התחום הזה תוך הבנה עד כמה הוא נחוץ וחשוב בתהליך של ליווי מכירת בתים.

הרי דוגמא נוספת, התחנה המרכזית בתל אביב, מכירים? ביקרתי במקום פעם אחת, מוזנח ולא מזמין. אבל בואו נחשוב איך המקום הענק הזה יכול להפוך בבוא היום למרכז עסקים גדול: גורדי

שחקים, קניונים, חנויות, קירות זכוכית, מסכי ענק, הופעות, מסעדות, בילויים... משהו מטורף!

התחושה שלוקחים מקום כזה והופכים אותו בדרכים שונות למקום "WOW".

גיליתי מידע רב באינטרנט ומצאתי במקרה קישור לקורס שכל כך רציתי: קורס הום-סטייג'ינג חדש בארץ– ואני בפנים".

עידית פורת, בחמש עשרה שנים האחרונות עוסקת בליווי תהליכי מכירה והשכרת בתים וניהול נכסים. מבקרת בכל יום במגוון נכסים, רואה את ה״לוק״ שלהם, כי לכל נכס מראה ואופי שונים.

-"האמת, שהגעתי מתחום השיווק בעלת תואר  B.Aבמנהל עסקים. עם הזמן הבנתי איך לאחד את שני התחומים - הנדל"ן והשיווק ולעזור לאנשים למצוא את בית חלומותיהם".

- איך הכל התחיל? –"לפני 19 שנים נשאתי לאריאל, והגיע לידיו הספר "אבא עשיר אבא עני", אריאל קרא את כל הספרים בסדרה ועניין אותי בנושא. הבנו שהכנסות פאסיביות זה שם המשחק. הנכס הראשון שרכשנו היה ביפו. דירה הרוסה וישנה שיפצנו, השכרנו והמשכנו הלאה. הרעיון היה לקנות נכס עם הון עצמי קטן והשאר משכנתא שהשכירות מכסה אותה ומשאירה הכנסה יפה.

המשכנו לרכוש עוד נכסים ולצבור עוד הכנסות פאסיביות וכך בעצם ״נשאבתי״ לעולם הנדל״ן. התחלתי לטפל בשיפוץ הנכסים שלנו, מציאת השוכרים וניהול הנכסים".

-איך את משדרגת את הידע והניסיון העצום לעסק מקצועי? –"אחרי כל השנים האלו הרגשתי שמשהו חסר להשלמת התמונה ונפלה לידי הזכות ללמוד השנה את קורס ההום סטייג'ינג שכל כך רציתי ולהיות חלוצה בתחום".

אז מה זה הום סטייג'ינג? עידית מבטיחה לספר על כך בפעם הבאה...

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
מעניינת מאוד
אסי גומי | 08:32   19.11.20
1
גם יפה וגם אלופה
אסף צור | 19:59   18.11.20